ÚČINKUJÍCÍ

Sandra Pospíšilová PARMOVÁ

moderátorska večera

Moderátorskou dráhu začala Sandra Pospíšilová (dříve Parmová) díky makléřské licenci na ČT24, kde rok moderovala pořad Studio burza. Znát ji ale budete spíše jako tvář TV Prima. V roce 2011 začala právě na Primě moderovat Hlavní zprávy, poté působila v mnoha dalších zpravodajských pořadech (Odpolední zprávy, Miniduel, Minuty regionu). Před nástupem na druhou mateřskou dovolenou byla součástí ranního vysílání “Nový den” pod vedením Libora Boučka. 

Sandra působí také jako moderátorka společenských akcí po celé republice. Nejčastěji moderuje veletrhy, módní přehlídky, tiskové konference, slavnostní eventy, filmové premiéry, investiční semináře, křty knih nebo soutěže krásy.

Kateřina Mátlová (Alias Kate Matl)

zpěvačka

Popová zpěvačka s českými kořeny působící především v zahraničí. Je hlavní sólovou zpěvačkou svýcarského umělce DjBoBo a již 7 rokem vystupuje po jeho boku na všech koncertech a světových turné . Aktivně však vystupuje i na domácí české hudební scéně a je často vyhledávaným hudebním hostem televizních pořadů, rádií a mediálního prostředí.

Martin Schreiner

zpěvák

Pochází z Lipoltic nedaleko Přelouče. Jeho divadelní zkušenosti začaly ve Východočeském divadle v Pardubicích v 9 letech. V dospělosti začal ucinkovat v divadle Broadway a Hudebním divadle Karlín a teď i v divadle Lucie Bílé. Nejdůležitější je pro něho rodina, kamarádi, zpěv a divadlo.

Před pár lety absolvoval soutěž SuperStar kde se umístil jako 3. následně pak účinkoval v poradu Tvoje tvář má známý hlas.

NATALI

VZDUŠNÁ AKROBATKA

Natálie Olchovská je známou vzdušnou akrobatkou z rodiny artistů pocházející z Izraele. Specializuje se na akrobacii na šálách, ale věnuje se také obecné akrobacii. Umělecké činnosti se věnuje od svých 6 let, kdy ji její rodiče začali trénovat v rámci rodinné tradice, kde se předává toto umění z generace na generaci. Má za sebou mnoho angažmá v ČR a Evropě. Mimo jiné se také věnuje designu vlastních street style bund.

Lukáš a pavel Šeklin

ČEŠTÍ KOUZELNÍCI A ILUZIONISTÉ

Lukáš a Pavel Šeklin jsou přední čeští kouzelníci a iluzionisté. Vystupují spolu již několik let a dohromady je spojil zájem o kouzla, zvířata a především společný cíl, kterým je přinést na pódium zábavu a úžas. Lukáš je hlavní postavou většiny kouzel a Pavel jej doplňuje spoluprací s exotickými zvířaty. Společně se zaměřují především na kouzla a styl Las Vegas a celého USA, což můžete na vlastní oči vidět v každé jejich show.

Nikola Uramová

operní pěvkyně

Mladá operní pěvkyně Nikola Uramová je absolventkou Akademie Múzických Umění v Praze, ale umění operního zpěvu studovala i na zahraničních školách v Dánsku, Německu a v Itálii. V současné době je sólistkou působící ve Slezském divadle, kde představuje hlavní roli v opeře Prodaná nevěsta a roli Princezny Mi-tchu-sien v operetě Země úsměvů a dále působí v Divadle F. X. Šaldy v Liberci, ve kterém připravuje pro tuto sezónu operu Nabucco. Krom jevištních zkušeností vystupuje též i na pódiích s předními českými orchestry a umělci jako Václavem Hudečkem, Simonem Keenlysidem, Štefanem Kocánem či Štefanem Margitou. Na svém kontě má též řadu ocenění jakými jsou například 1. cena z Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka v Karlových Varech, 2.cena ze soutěže Nouvelles Étoiles v Paříži, cena Czech Song Prize ze soutěže Emmy Destinn v Londýně či 1.cena ze soutěže Caneres ve Vídni.

Markéta Polášková

tanečnice flamenca

Vystudovala v Brně teoretickou fyziku a astrofyziku, ale stala se tanečnicí a lektorkou flamenca. Od dětství se věnuje lidovému tanci a hudbě a již 20 let se aktivně věnuje flamencu. V Brně 15 let vede taneční studio Bailadora, kde vyučuje flamenco všech pokročilostí včetně dětské přípravky. Založila online flamenco klub, kam píše články o flamencu a natáčí online kurzy a rozhovory s vybranými flamencovými umělci. Jejím velkým koníčkem je navrhování a tvorba flamencových kostýmů, kterých zhotovila už stovky.

Dario Piga

Muzikant, kytarista a hudební producent

Muzikant, kytarista a hudební producent původně ze Sardinie. Je diplomovaný lingvista a diplomovaný flamenkový kytarista. Mezi své největší úspěchy řadí získání diplomu na konzervatoři v Seville (nadace Cristina Hereen, úroveň pokročilí) a je vítěz AIE (Asociación Interpretes y Ejecutantes) v Andalusii. Dario Piga je kytarový mistr, kterého si cení nejen tanečnice, ale také jeho hudební kolegové!