tisková zpráva

Čvtrtý ročník úspěšné Show and the City, Fashion event of the year, je tady!

Srdečně vás tedy zveme 9.11. do výjimečných prostor hotelu Barceló Brno Palace.

Těšit se můžete na exkluzivní modely z dílny Dolce derza, MEJI a dalších zajímavých tvůrců. Večer obohatí vystoupení zpěvačky DJ Boba Kate Matl, vzdušná akrobatka Natali nebo kouzelníci Lukáš a Pavel Šeklin.

Večer je výjimečný nejen svojí náplní, ale také tím, že většina částky z každé vstupenky pomůže potřebným. Vybrané prostředky budou věnovány malému Adámkovi, který trpí vzácným onemocněním zvaným pseudoachondroplazie, což je zkrácený růst kostí a zdravotní komplikace s tím spojené. Peníze využije na intenzivní rehabilitace, aby mohl chodit a rozvíjet se tak, jako ostatní děti. 

Jako v předešlých letech nezapomínáme ani letos na zvířata, tento rok tedy společně podpoříme nadaci Bílý slon, která podporuje rozvoj zoologických zahrad. 

Show and the city letos proběhne v moderním stylu španělské Barcelony. Na mole budou zářit tradičně nejkrásnější dívky z Miss Czech republic doplněné vítězkami z minulých ročníků. Afterparty zaštítí nejlepší brněnský klub Maison. 

Letošní ročník moderuje Sandra Parmová Pospíšilová.

„Připravovat už čtvrtý ročník je pro nás velkou radostí a naplněním. Jsme šťastní, že se nám podařilo vytvořit akci, která má v Brně svoji tradici a zároveň významný charitativní přesah.„