NÁVRHÁŘI

Molière

Molière je místo, kde se tvoří příběhy skutečných mužů s osobností. Jedná se o příběhy mužů, kteří se nevyhýbají těžké práci, cti rodinné hodnoty a chtějí spojit pěkný vzhled oblečení s jeho pohodlím.

miroslav michel knot

Miroslav Michael Knot módní návrhář který se již během studia na prestižních oděvních školách ve Strážnici a Brně věnoval zakázkové tvorbě společenských a svatebních šatů. Do své tvorby vnáší jedinečný a osobitý styl. Jeho šaty charakterizuje odvážná hravost skloubená s elegancí podtrhující ženskou linii, smysl pro detail a perfektní řemeslné zpracování. Všechny šaty prochází pouze jeho rukama, od výběru materiálu, přes první stříhnutí do látky, až po poslední steh.

MEJI

From Day to night✨

Oslavujeme módu a styl. Ručně vyráběno v Brně. 

Luxusní italské látky, ŠITO NA MÍRU
Hravé, sexy a jedinečné – to je MEJI
Založeno v roce 2022 Jitkou Mertovou v Brně,

Naše generální ředitelka má 11 let zkušeností z Londýna, kde pracovala v prestižním obchodě s látkami, který dodával Její Veličenstvu královně Alžbětě II. Během několika let se stala odbornicí na látky a spolupracovala s renomovanými designéry jako Tom Ford, Ralph & Russo a Valentino.

Před pár lety Jitka pocítila nedostatek večerního oblečení ve své rodné zemi, což vedlo k vzniku MEJI, která se zaměřila na výrobu kvalitní módy, která přináší unikátní český zážitek a odlišuje se od toho, co je dostupné v české módě.

iveta řádková

Módní návrhářka IVETA ŘÁDKOVÁ tvoří pod vlastní značkou od roku 1991.
Je držitelkou prestižního titulu Top Styl Designer.
Pro její modely jsou charakteristické čisté linie a zajímavé souhry zdánlivě nekombinovatelných prvků.
Návrhy a modelování šatů pro konkrétní zákaznice tvoří převážnou část její tvorby. Se svými zákaznicemi tak společně vytváří šatník odrážející jejich osobnost.
Dvakrát ročně také tvoří autorské kolekce, které prezentuje na veletrzích a módních přehlídkách.
Ateliér a showroom Ivety Řádkové najdete v Brně na Minské 8.

about kids

About Kids – jako jeden z mála obchodu v České republice se zaměřuje na kvalitní dětskou módu světových značek jako jsou: Karl Lagerfeld, BOSS, Pinko up, Michael Kors, BIllieblush a další. My v About Kids při výběru nejnovějších kolekcí klademe důraz na vysokou kvalitu než kvantitu zboží. Naším cílem je především dát i nejmenším dětem styl oblékání a udělat z nich módní ikony. Celý tým dělá vše s láskou k dětem, největší odměnou pro nás je vidět spokojené děti, sebevědomé v dokonalé smyslném outfitu.