Modelové

Michal Gajdosech

model

Muž roku 2011, Nejhezčí tělo na světe Mister Supernational 2017, Reality show Farma.

Martin Švábenský

Táta dvou ďáblů, konstruktér/technolog, sportovec, fitness freak.

Lukáš Dostál

Bývalý model, účastník Muže roku 2014, účastník Mister Universe Model 2015, momentálně se věnuje svému podnikání a rodině.

Ali Muwafak

Narodil se v Bagdádu v Íráku, kde strávil své dětství. Později se přesunul do České republiky a usadil se tady. Několik let úspěšně podniká především v Brně. Více než 10 let se věnuje bodybuildingu, což je na jeho postavě velmi dobře znát.

Adam Rašovský

absolvent magisterského oboru sportovní fakulty na Masarykově univerzitě, v minulosti byl reprezentantem ČR ve vodním pólu a v současné době se věnuje výživě a fitness. Působí jako osobní trenér v pobočkách renomovaného fitness centra v Brně, Big One Fitness, je aktivním závodníkem v naturální kulturistice. Mezi jeho největší úspěchy patří titul mistra ČR v roce 2019, federace INBA kategorie classic physique.

Pavel Řezáč

Model, fitness trenér a masér.

Fredy Krígl

Více než 10 let se věnuje fitness a od roku 2015 se živý jako výživový poradce a osobní trenér. Věnuje se i online coachingu, tréninkovým plánům na míru a jídelníčkům. Připravuje sportovce z různých odvětví v rámci kondiční přípravy. V oboru se pohybuje i na základě svého vzdělání v rámci několika studijních programů na Masarykově univerzitě.

Jan Caha

Fitness nadšenec. Ve fitness se pohybuje od 15ti let, kdy si v Hronově v roce 2004 poprvé stoupl na pódium a získal v dorostenecké kategorii stříbrnou medaili. Tohle nadšení se tak s ním táhne  již 17 let. Za tu dobu nasbíral víc jak 50 soutěží v kulturistice a nyní další v classic physique. Fitness je pro něj hlavně zábavou, ale prakticky od začátku také prací. A tak dnes "šéfuje" vzdělávacímu zařízení Fitness Institut, které má na trhu významné místo a umožnilo Honzovi předávat své zkušenosti z fitness dále, což ho velice těší.

Jan Švanda

model, obchodník

Po 8 letech na pozici obchodníka ve velkých korporátních společnostech úplně změnil pole působnosti a začal se naplno věnovat modelingu, ve kterém se aktivně pohybuje již 2 roky - módní přehlídky, focení, reklama a spolupráce na sociálních sítích. Zkušenosti z obchodu využívá v rodinném projektu REMEDY EUROPE - unikátní medová pasta z Chorvatska s propolisem, včelím pylem a mediteránskými bylinkami.

Tomáš Bábek

Dráhový cyklista, vicemistr světa, evropský šampion, český jezdec japonského keirinu, hrdý Brňák a táta.


Copyright © 2020, Show and the City