Modelky

Alena Krůtilová

Modelingu se věnuje od svých 14 let. Několik let pracovně strávila v zahraničí, mezi nejcennější lokace řadí Milán a obecně Evropská centra módy. Dlouhodobě předvádí pro přední české návrháře. Jedná se o finalistku Miss z roku 2013. Mimo jiné spolupracuje i s divadlem kouzel u Prahy.

Wanda Endlicher

MODELKA, MISS BRNO INTERNET 2016

Od dětství se věnovala profesionálně krasobruslení, dokonce reprezentovala Českou republiku na mistrovství Evropy ve Vídni. Díky tomuto sportu má perfektní postavu a ladné pohyby na mole. Modelingu se věnuje několik let a stala se Miss Brno Internet 2016. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity.

Darya Vozábová

Miss Brno, finalistka Miss ČR a SuperMiss.

Denisa Zajícová (Cziglová)

BÝVALÁ MODELKA, ÚČASTNICE KUCHAŘSKÉ SOUTĚŽE MASTERCHEF ČESKO 2019

Denisa je i foodblogerka s příběhem. Zabývá se zdravou stravou, bez cukru a bez masa, protože je onkologickou pacientkou, která bojuje už pár let se svoji nemocí. Její příběhy a recepty najdete na webových stránkách foodtherapybydenisa.cz.

Karolína Kopincová

MISS CZECH REPUBLIC 2020, studentka Mediálních komunikací a žurnalistiky

Klára Kováčová

Vícemiss ČR 2003, modelka

Markéta Rosická

Zkušenosti 5 let z MotoGP po celé Evropě, focení pro Globus, Vaňkovka, Olympus CampDavid,...
Přehlídky pro Gabrielu Páralovou, obchodní centra,...
Účast na světových veletržních výstavách, moderování mistrovství Evropy v Jetsurfu

Pavla Ohňišťová

Nuda, slovo, které v jejím slovníku nenajdete. Každý den se snaží žít naplno, ať už život přináší cokoli. Její největší náplní je cestování, studium a práce v oblasti módy. I když její harmonogram bývá nabitý, vždy si ráda najde chvíli na pomoc druhým, protože málo, může pro někoho znamenat mnoho.

"Proto děkuji organizátorům akce Show and the city za zprostředkování spojení pomoci druhým se zábavou."

Šárka Halámková

Studentka Univerzity Tomáše Bati se v modelingovém průmyslu pohybuje již 10 let. Pracuje převážně po Evropě, ale modelingové úspěchy má například i v Asii. Nyní spolupracuje s českými módními značkami a soustředí se na magisterské studium.

Veronika Boleslavová

moderátorka České televize

Veronika pracuje už 10 let pro brněnské studio České televize. Momentálně moderuje oblíbený živě vysílaný magazín Sama doma a pro pořad Dobré ráno pracuje jako moderátorka počasí a redaktorka živě vysílaných vstupů. Jejím největším koníčkem je rodina - má dva malé rošťáky. Ráda a pravidelně se účastní benefičních akcí, Show and the city podpořila i v loňském roce.

Vlaďka Erbová

modelka

Copyright © 2020, Show and the City